Lampa błyskowa Meike Speedlite MK-300
Zdjęcia 7 |
Meike Speedlite MK-300 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Meike 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Meike.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Meike Speedlite MK-300
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Meike MK300 lampa błyskowa do Canon czarna MK300-C | 240 zł |
MeiKe Lampa MK-300 Nikon AF-A-MKE-0059 | 249 zł |
MeiKe Lampa MK-300 Canon AF-A-MKE-0058 | 239 zł |
MeiKe battery pack do Nikon D300 AF-A-MKE-0113 | 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →