Opona letnia Maxxis HP-M3 265/70 R16 112H
Wideo 4Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis HP-M3 265/70 R16 112H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis HP-M3 265/70 R16 112H
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis HP-M3 (265/70 R16 112H) ETP50123900 | 973 zł |
Maxxis HP-M3 ( 265/70 R16 112H ) | 843 zł |
Maxxis HP-M3 ( 265/70 R16 112H ) ETP50123900 | 963 zł |
Maxxis HP-M3 (265/70 R16 112H) TP50123600 | 848 zł |
Maxxis HP-M3 ( 265/70 R16 112H ) TP50123600 | 833 zł |
Maxxis HP-M3 ( 265/70 R16 112H ) | 975 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →