Opona letnia Michelin Latitude Cross 265/70 R16 112H
Wideo 7Zdjęcia 14 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Latitude Cross 265/70 R16 112H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Latitude Cross 265/70 R16 112H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Latitude Cross (265/70 R16 112H) 362431 | 874 zł |
Michelin Latitude Cross ( 265/70 R16 112H ) 362431 | 883 zł |
Opona Michelin 265/70R16 LATITUDE CROSS 112 H - opony terenowe 362431 | 837 zł |
Michelin Latitude Cross ( 265/70 R16 112H ) | 894 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →