Inwerterowy półautomat spawalniczy Magnum MIG 291 Alu/Cu Synergia (U MI 291)
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Magnum MIG 291 Alu/Cu Synergia |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Magnum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Magnum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Magnum MIG 291 Alu/Cu Synergia
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Magnum MIG 291 Alu/Cu Synergia MIG/MAG 280Amp Synergia Inverter spawarka a | 6 000 zł |
Spawarka Migomat Magnum MIG 291 Alu/Cu Synergia - zestaw : Wyposażenie - p | 3 950 zł |
Spawarka Migomat Magnum MIG 291 Alu/Cu Synergia - zestaw : Wyposażenie - p | 4 339 zł |
Spawarka Migomat Magnum MIG 291 Alu/Cu Synergia - zestaw : Wyposażenie - p | 4 639 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →