Wędzisko MadCat Black Deluxe 270-250 (70702)
MadCat Black Deluxe 270-250 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MadCat Black Deluxe 270-250
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MADCAT MADCAT Black Deluxe 2,70 m 100 - 250 g 2 części SVS70702 | 392 zł |
Madcat Black Deluxe Catfish Rod Posrebrzany 2.70 m / 100-250 g 70702 | 365 zł |
Wędki DAM Madcat Black Deluxe 100-250g 2,70 m | 376 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →