Czajnik elektryczny Lucznik WK-180 Plus 1800 W 1.8 l
Zdjęcia 9 |
Lucznik WK-180 Plus 2022 rokpodwójne ścianki |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lucznik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lucznik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lucznik WK-180 Plus 1800 W 1.8 l
Wszystkie ceny 36 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Łucznik WK 180 PLUS elektryczny łańcuch szary IN-ACT-AGDLUNCZE0012 | 93 zł |
Czajnik elektryczny Łucznik WK 180 Plus Czarny | 59 zł |
Czajnik ŁUCZNIK WK-180 Plus Czarny | 59 zł |
Czajnik ŁUCZNIK WK-180 Plus Fioletowy | 61 zł |
Łucznik Czajnik Łucznik WK 180 Plus (1800W, 1,8l) czerwony | 74 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →