Czajnik elektryczny Lucznik WK-1801 1800 W 1.8 l stal nierdzewna
Zdjęcia 9 |
Lucznik WK-1801 2022 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lucznik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lucznik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lucznik WK-1801 1800 W 1.8 l stal nierdzewna
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ŁUCZNIK Czajnik ŁUCZNIK WK 1801 Inox Srebrno-czarny | 50 zł |
Czajnik elektryczny Łucznik WK-1801 06.091 | 69 zł |
Czajnik ŁUCZNIK WK 1801 | 52 zł |
Czajnik elektryczny Łucznik WK 1800 S INOX 1800W | 48 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →