Rower Lombardo Amantea 300 28 2022 frame 20
Zdjęcia 20 |
Lombardo Amantea 300 28 2022 frame 20 rama 20"rama 22" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lombardo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lombardo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lombardo Amantea 300 28 2022 frame 20
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower crossowy LOMBARDO Amantea 300 M20 męski Szaro-czarny mat | 2 700 zł |
Rower crossowy LOMBARDO Amantea 300 M20 męski Szaro-czarny mat LOMFC.DF280 | 2 700 zł |
Modyfikacje Lombardo Amantea 300 28 2022 frame 20
Ceny na Lombardo Amantea 300 28 2022 frame 20 |
---|---|---|---|---|
Lombardo Amantea 300 28 2022 frame 20 | od 2 700 zł | 3 oferty | ||
Lombardo Amantea 300 28 2022 frame 22 | od 2 500 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →