Rower Lombardo Amantea 300 28 2022 frame 22
Zdjęcia 20 |
Lombardo Amantea 300 28 2022 frame 22 rama 20"rama 22" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lombardo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lombardo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lombardo Amantea 300 28 2022 frame 22
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower crossowy LOMBARDO Amantea 300 M22 męski Szaro-czarny mat | 2 500 zł |
Rower crossowy LOMBARDO Amantea 300 M22 męski Szaro-czarny mat LOMFC.DF280 | 2 700 zł |
Rower crossowy LOMBARDO Amantea 300 M22 męski Szaro-czarny mat | 2 700 zł |
Rower crossowy LOMBARDO Amantea 300 M22 męski Szaro-czarny mat LOMDF2801.0 | 2 500 zł |
Modyfikacje Lombardo Amantea 300 28 2022 frame 22
Ceny na Lombardo Amantea 300 28 2022 frame 22 |
---|---|---|---|---|
Lombardo Amantea 300 28 2022 frame 20 | od 2 700 zł | 3 oferty | ||
Lombardo Amantea 300 28 2022 frame 22 | od 2 500 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →