Rower elektryczny Lombardo Trastevere 28 2023 frame 17
Zdjęcia 19 |
Lombardo Trastevere 28 2023 frame 17 rama 17"rama 19" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lombardo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lombardo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lombardo Trastevere 28 2023 frame 17
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower elektryczny LOMBARDO Trastevere U17 28 cali Szaro-czarny | 6 199 zł |
Rower elektryczny LOMBARDO Trastevere U17 28 cali Szaro-czarny LOMMC2802.3 | 6 199 zł |
Modyfikacje Lombardo Trastevere 28 2023 frame 17
Ceny na Lombardo Trastevere 28 2023 frame 17 |
---|---|---|---|---|
Lombardo Trastevere 28 2023 frame 17 | od 6 199 zł | 3 oferty | ||
Lombardo Trastevere 28 2023 frame 19 | od 6 200 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →