Logitech Craft (920-008505)
Zdjęcia 15 |
Logitech Craft |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech Craft
Wszystkie ceny 7 →Klawiatura LOGITECH Craft | 710 zł |
Klawiatura LOGITECH Craft | 710 zł |
Klawiatura LOGITECH Craft 920-008504 | 710 zł |
Klawiatura Logitech Craft (920-008498) | 926 zł |
Logitech Craft US International Layout 920-008508 Wireless Keyboard FastSh | 1 200 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! LOGITECH Craft Advanced keyboard with creative input | 924 zł |
Logitech Craft Advanced Wireless Keyboard Posrebrzany 900363106 | 960 zł |
Ferrari marki Fiat
W portfolio firmy Logitech są dosłownie dziesiątki świetnych klawiatur przewodowych i bezprzewodowych. Z reguły są to mocne i niezawodne produkty za rozsądną cenę. Ale Craft to zupełnie inna historia, jakby inżynierowie Fiata zostali poproszeni o zaprojektowanie nowego Ferrari i zrobili wszystko, co w ich mocy.
Dotykowe pokrętło do sterowania „kreatywnym” oprogramowaniem
Tak więc Logitech Craft to pełnowymiarowa klawiatura membranowa z łącznością Bluetooth / radiową i wbudowaną baterią. Główną cechą Craft jest tajemniczy dysk w lewym górnym rogu, nieco przypominający kontroler Microsoft Surface Dial. Można go jednocześnie obracać, wciskać i dotykać (powierzchnia dotykowa), wykonując różne polecenia, takie jak przełączanie kart przeglądarki lub przewijanie projektu w Adobe Premiere. Zgodnie z zamysłem konstruktorów płyta stanie się uniwersalnym kontrolerem w programach do edycji wideo, obróbki dźwięku, obróbki zdjęć itp. Na papierze może się to wydawać skomplikowane, ale w rzeczywistości okazuje się bardzo proste. Inną kwestią jest to, że sterowanie dyskami można przypisać tylko w aplikacji Logitech Options i nie jest ono przyjazne dla wszystkich popularnych „kreatywnych” programów.
Inteligentne podświetlenie
O tak, jest też nietypowe podświetlenie klawiszy z 15 poziomami jasności i trybem „smart” - automatycznie wyłącza się po kilku sekundach bezczynności i włącza, warto przyłożyć do tego ręce. Poza dyskiem Logitech Craft to po prostu świetna i niezwykle wygodna klawiatura robocza z przyjemnym dotykiem. Zewnętrznie przypomina stylową klawiaturę Apple Magic Keyboard, tyle że jest nieco grubsza, większa i dużo cięższa (prawie 1 kg). Zgodnie ze zwykłą logiką jest to minus, ale ta ciężkość i solidność tylko dodaje Craftowi dodatkowego uroku. Odnosi się wrażenie, że to taka elitarna prasa drukarska XXI wieku, która spokojnie dożyje stu lat i nie straci nic ze swojego uroku. Szkoda tylko, że takie piękno jak na standardy klawiatur jest nieprzyzwoicie drogie. Cóż, autonomia nie jest tutaj zbyt dobra, wbudowany akumulator wystarcza tylko na 3-4 dni.