Monitor LG UltraWide 34WP65G 34 " czarny
Wideo 3Zdjęcia 9 | 1 479 zł Kup! Lg 34wp65g-b 34´´ Ultra Wide Fhd Led Monitor Czarny One Size / EU Plugtradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę dodaj do listymoje listy |
LG UltraWide 34WP65G 34 " czarny
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:2560x1080 (21:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Seria LG UltraWide (ultraszerokokątne 21:9)Porównaj w tabeli →
od 719 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 535 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 160 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 4 637 zł
do grafiki, 34 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt, USB 3.1, głośniki, HDR
od 2 160 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, HDR
od 1 719 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 5 ms, 160 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 037 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 7 039 zł
do grafiki, 39.7 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), zakrzywiony, 2500 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR, TÜV Rheinland
od 2 353 zł
34 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 814 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 712 zł
25.7 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 379 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 5 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, HDR
od 956 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 876 zł
do grafiki, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, HDR
od 946 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 806 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, HDR
od 5 485 zł
49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR, TÜV Rheinland
od 2 166 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, HDR
od 4 839 zł
38 ", 3840x1600 (21:9), zakrzywiony, 2300 R, IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 4 315 zł
37.5 ", 3840x1600 (21:9), zakrzywiony, 2300 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 059 zł
34 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
Wideo recenzje
LG 34'' UltraWide 34WP65G Monitor and iPad mini 6 connected by USB-C
8 listopada 20222 861 przegląd
LG 34'' UltraWide 34WP65G Monitor Unboxing
19 września 202215 323 przegląd
LG Gaming Monitors | UltraWide Monitor - 34WP65G for Gaming
13 kwietnia 2022961 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 350 zł
34 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 1 641 zł
34 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 143 zł
34 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 059 zł
34 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 170 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland