Lampka rowerowa Lezyne E-Bike Mini STVZO E65 (4712806 003272)
Zdjęcia 4 |
Lezyne E-Bike Mini STVZO E65 |
|
Strumień świetlny - 12 lm.
Kompatybilny z e-rowerami. Możliwość podłączenia do akumulatorów Bosch, Shimano i Yamaha.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lezyne 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lezyne.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lezyne E-Bike Mini STVZO E65
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lampka rowerowa przednia Lezyne E-bike Mini STVZO E65 | 119 zł |
Lezyne Lezyne Ebike Mini StVZO E65 210 lm Black Oświetlenie rowerowe przed | 159 zł |
Lezyne Mini Stvzo E65 Front Light Posrebrzany 210 Lumens | 160 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →