Karta pamięci Lexar High-Performance 633x microSDXC + SD adapter 256 GB
Zdjęcia 3 |
Lexar High-Performance 633x microSDXC 256GB + SD adapter |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar High-Performance 633x microSDXC + SD adapter 256 GB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEXAR 633X PAMIĘĆ FLASH 256 GB MICROSDXC KLASA 10 UHS-I LSDMI256GBNA633A | 210 zł |
Lexar High Performance | 133 zł |
Lexar 256GB microSDXC High-Performance 633x UHS-I C10 A1 V30 U3 RF-SDMIC-L | 100 zł |
Karta Lexar 633x MicroSDXC 256 GB Class 10 UHS-I/U3 A1 V30 (LSDMI256BB633A | 107 zł |
Karta Pamięci Lexar 633X Microsdhc/Sdxc W/Adap (V30) R95/W45 256Gb | 121 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →