Laptop Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen6
Wideo 15Zdjęcia 24 | Produkt jest niedostępny 2021 rokThinkPad |
Modyfikacje Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen6 0
Ten model nie jest dostępny w sprzedaży |
Wideo recenzje
Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6 - wideorecenzja (PL)
30 marca 20222 141 przegląd
Lenovo X1 Yoga Gen 6 USB-C PORT NOT CHARGING ❌️ How to Replace Motherboard
18 grudnia 20223 051 przegląd
Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6 Motherboard Removal and Replacement #thinkpad
25 kwietnia 20231 370 przegląd
Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6 Quick Review
19 grudnia 20211 311 przegląd
Lenovo X1 Yoga Gen 6 First Impression Review - My Macbook Pro Replacement
9 grudnia 20211 982 przegląd
Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6 2021 Review
24 sierpnia 20211 402 przegląd
ThinkPad X1 Yoga 6th Gen Unboxing
2 września 20219 100 przegląd
Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6 In-Depth Review
14 października 202134 181 przegląd
Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6 Review and Comparison to older X1 Yoga
29 marca 202124 800 przegląd
Unboxing: Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6 - 2 in 1 Business Laptop
16 września 20213 621 przegląd
ThinkPad X1 Yoga Gen 6: Six Month REVIEW
4 grudnia 202156 403 przegląd
Lenovo ThinkPad Yoga X1 Gen 6 SSD NVMe replacement guide
20 marca 202121 617 przegląd
ThinkPad X1 Yoga Gen 6 - Still A True ThinkPad?
19 września 202123 523 przegląd
️ Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6 - disassembly and upgrade options
24 stycznia 202215 055 przegląd
Lenovo ThinkPad X1 YOGA Gen 6 Unboxing & Review!
4 października 202114 783 przegląd
Polecamy
od 18 999 zł
wyświetlacz 16 ", 2560x1600 (16:10), procesor Intel, Core Ultra 9, GPU RTX 4090, pamięć RAM 32 GB, dysk 2048 GB, waga 1.95 kg
od 6 136 zł
wyświetlacz 15.3 ", 2880x1864, procesor, Apple M3, GPU M3 10-Core, pamięć RAM 8 - 24 GB, dysk 256 - 2048 GB, waga 1.51 kg
od 5 260 zł
wyświetlacz 13.6 ", 2560x1664, procesor, Apple M3, GPU M3 10-Core / M3 8-Core, pamięć RAM 8 - 24 GB, dysk 256 - 2048 GB, waga 1.24 kg
od 4 095 zł
wyświetlacz 17.3 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Core i5, GPU RTX 4060, pamięć RAM 16 GB, dysk 512 GB, waga 2.53 kg
od 3 649 zł
wyświetlacz 17.3 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Core i5, GPU RTX 4050, pamięć RAM 16 GB, dysk 512 GB, waga 2.53 kg
od 3 299 zł
wyświetlacz 16 ", 2560x1600 (16:10), procesor Intel, Core i5, GPU RTX 3050 / RTX 3060, pamięć RAM 16 GB, dysk 512 GB, waga 2.6 kg
od 1 298 zł
wyświetlacz 15.6 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Celeron - Core i7, GPU Iris Xe Graphics G7 80EUs - UHD Graphics 64EUs, pamięć RAM 8 / 16 GB, dysk 256 / 512 GB, waga 1.74 kg
od 3 935 zł
wyświetlacz 15.6 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Core i5, GPU RTX 4060, pamięć RAM 16 GB, dysk 512 GB, waga 2 kg
od 4 749 zł
wyświetlacz 17.3 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Core i5, GPU RTX 4060, pamięć RAM 16 GB, dysk 512 GB, waga 2.7 kg
od 5 699 zł
wyświetlacz 15.3 ", 2880x1864, procesor, Apple M2, GPU M2 10-Core, pamięć RAM 8 / 16 GB, dysk 256 - 1024 GB, waga 1.51 kg
od 3 850 zł
wyświetlacz 15.6 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Core i5, GPU RTX 3050 - RTX 4060, pamięć RAM 16 / 32 GB, dysk 512 GB, waga 2.3 kg
od 2 249 zł
wyświetlacz 15.6 ", 1920x1080 (16:9), procesor AMD, Ryzen 5 / Ryzen 7, GPU GTX 1650 - RTX 3050 Ti, pamięć RAM 8 / 16 GB, dysk 256 / 512 GB, waga 2.3 kg