Laptop Lenovo Legion Pro 7 16IRX8H [P7 16IRX8H 82WQ000YRM]
Zdjęcia 11 | od 15 799 do 16 500 zł Porównaj ceny 3 →2023 rokLegiongamingowywydajny240 HzDDR5dedykowanaSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eszybkie ładowanieCyberpank 2077markowe głośnikipodświetleniedobry sRGBbrak możliwości rozbudowy pamięci RAM Wyświetlacz:16 ", 2560x1600 (16:10) Procesor:Core i9, 13900HX, 1.6 GHz Karta graficzna:RTX 4080 Pamięć RAM:32 GB Dysk:SSD M.2, 1024 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:2.8 kg |
Modyfikacje Lenovo Legion Pro 7 16IRX8H 1
Dane techniczne
Lenovo Legion Pro 7 16IRX8H [P7 16IRX8H 82WQ000YRM] 2023 rokLegiongamingowywydajny240 HzDDR5dedykowanaSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eszybkie ładowanieCyberpank 2077markowe głośnikipodświetleniedobry sRGBbrak możliwości rozbudowy pamięci RAM |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo Legion Pro 7 16IRX8H [P7 16IRX8H 82WQ000YRM]
Kolor:
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo Legion Pro 7 16IRX8H 16" 240Hz i9-13900HX 32GB RAM 1TB Dysk SSD RTX | 15 799 zł |
Laptop LENOVO Legion Pro 7 16IRX8H 16" IPS 240Hz i9-13900HX 32GB RAM 1TB S | 16 500 zł |
Lenovo Legion Pro 7 16IRX8H 16" 240Hz i9-13900HX 32GB RAM 1TB Dysk SSD RTX | 15 799 zł |
Zamknij
Polecamy