Ноутбук Lenovo Legion Pro 7 16IRX8H [P7 16IRX8H 82WQ000YRM]
Фото 11 | від 15 799 до 16 500 zł Порівняти ціни 3 →2023 рікLegionігровийпродуктивний240 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077брендова акустикапідсвічуванняхороший sRGBбез апгрейду ОЗП Дисплей:16 ", 2560x1600 (16:10) Процесор:Core i9, 13900HX, 1.6 ГГц Відеокарта:RTX 4080 ОЗП:32 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:2.8 кг |
Модифікації Lenovo Legion Pro 7 16IRX8H 1
Характеристики
Lenovo Legion Pro 7 16IRX8H [P7 16IRX8H 82WQ000YRM] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo Legion Pro 7 16IRX8H [P7 16IRX8H 82WQ000YRM]
Колір:
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laptop LENOVO Legion Pro 7 16IRX8H 16" IPS 240Hz i9-13900HX 32GB RAM 1TB S | 16 500 zł |
Lenovo Legion Pro 7 16IRX8H 16" 240Hz i9-13900HX 32GB RAM 1TB Dysk SSD RTX | 15 799 zł |
Lenovo Legion Pro 7 16IRX8H 16" 240Hz i9-13900HX 32GB RAM 1TB Dysk SSD RTX | 15 799 zł |
Закрити
Рекомендуємо