Laptop MSI Prestige 13 AI Evo A1MG [A1MG-038PL]
Zdjęcia 24 | od 5 499 do 6 245 zł Porównaj ceny 5 →NowośćPrestige (biznes)ultrabookOLEDmatowyDDR5SSD M.2bardzo lekkiUSB4Wi-Fi 7podświetlenieczytnik linii papilarnychFaceIDdobry DCI-P3 Wyświetlacz:13.3 ", 2880x1800 (16:10) Procesor:Core Ultra 5, 125H, 0.7 GHz Karta graficzna:Arc 7-Cores Pamięć RAM:32 GB Dysk:SSD M.2, 1024 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:0.99 kg |
Modyfikacje MSI Prestige 13 AI Evo A1MG 1
Dane techniczne
MSI Prestige 13 AI Evo A1MG [A1MG-038PL] |
|
Laptopy MSI z technologią AI automatycznie dostosowują się do potrzeb użytkownika, zapewniając zwiększoną wydajność.
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić MSI Prestige 13 AI Evo A1MG [A1MG-038PL]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI Prestige 13 AI Evo A1MG-038PL - Ultra 5 125H | 13,3'' OLED | 32GB | 1T | 6 099 zł |
Laptop MSI Prestige 13 AI Evo A1MG-038PL Core Ultra 5 125H / 32 GB / 1 TB | 6 245 zł |
MSI Prestige 13 AI Evo A1MG-038PL OLED 13,3" Ultra 5 125H 32GB RAM 1TB Dys | 5 499 zł |
MSI Prestige 13 AI Evo A1MG-038PL OLED 13,3" Ultra 5 125H 32GB RAM 1TB Dys | 5 999 zł |
MSI Prestige 13 AI Evo Ultra 5-125H/32GB/1TB/Win11 - darmowy odbiór w 22 m | 5 499 zł |
Zamknij
Polecamy