Laptop Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 [5 16IRX8 82WK00CQPB]
Wideo 5Zdjęcia 13 | od 5 699 do 7 549 zł Porównaj ceny 18 →2023 rokLegiongamingowy165 HzDDR5dedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6Eszybkie ładowanieCyberpank 2077podświetleniedobry sRGB Wyświetlacz:16 ", 2560x1600 (16:10) Procesor:Core i5, 13500HX, 1.8 GHz Karta graficzna:RTX 4060 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:bez systemu operacyjnego Waga laptopa:2.6 kg |
Modyfikacje Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 11
Dane techniczne
Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 [5 16IRX8 82WK00CQPB] |
|
Układ Lenovo LA AI AI z algorytmem oprogramowania do uczenia maszynowego. Optymalizuje system, monitoruje liczbę klatek na sekundę w grze i dynamicznie dostraja system w celu uzyskania maksymalnej wydajności.
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 [5 16IRX8 82WK00CQPB]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo LEGION PRO 5 16IRX8 82WK00CQPB 16"WQXGA AG/I5-13500HX/16GB/512GB SS | 5 699 zł |
Laptop Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 i5-13500HX / 16 GB / 1 TB / RTX 4060 / 1 | 6 249 zł |
Lenovo LEGION PRO 5 16IRX8 82WK00CQPB 16'WQXGA AG/I5-13500HX/16GB/512GB SS | 5 829 zł |
Lenovo LEGION PRO 5 16IRX8 82WK00CQPB 16"WQXGA AG/I5-13500HX/16GB/512GB SS | 5 699 zł |
Lenovo LEGION PRO 5 16IRX8 82WK00CQPB 16"WQXGA AG/I5-13500HX/16GB/512GB SS | 6 370 zł |
więcej ofert 13 → |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy