Laptop Lenovo Legion Slim 5 16IRH8 [5 16IRH8 82YA006VPB]
Zdjęcia 23 | od 6 299 do 8 415 zł Porównaj ceny 6 →2023 rokLegiongamingowy240 HzDDR5dedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6Eszybkie ładowanieCyberpank 2077podświetleniedobry sRGB Wyświetlacz:16 ", 2560x1600 (16:10) Procesor:Core i7, 13700H, 1.8 GHz Karta graficzna:RTX 4070 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:bez systemu operacyjnego Waga laptopa:2.4 kg |
Modyfikacje Lenovo Legion Slim 5 16IRH8 12
Dane techniczne
Lenovo Legion Slim 5 16IRH8 [5 16IRH8 82YA006VPB] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo Legion Slim 5 16IRH8 [5 16IRH8 82YA006VPB]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laptop Lenovo Legion Slim 5 16IRH8 (82YA006VPB) Misty Grey | 8 415 zł |
Lenovo Legion Slim 5 16IRH8 i7-13700H 16" WQXGA IPS 500nits AG 240Hz 16GB | 8 126 zł |
Lenovo Legion Slim 5-16 i7-13700H/16GB/512 RTX4070 240Hz - darmowy odbiór | 6 299 zł |
Lenovo Legion Slim 5-16 i7-13700H/32GB/512/Win11X RTX4070 240Hz - darmowy | 7 249 zł |
Lenovo Legion Slim 5-16 i7-13700H/32GB/512 RTX4070 240Hz - darmowy odbiór | 6 699 zł |
Lenovo Legion Slim 5-16 i7-13700H/16GB/512/Win11X RTX4070 240Hz - darmowy | 6 849 zł |
Zamknij
Polecamy