Laptop Lenovo Legion Slim 5 16APH8 [5 16APH8 82Y9003EPB]
Zdjęcia 21 | od 5 299 do 6 849 zł Porównaj ceny 11 →2023 rokLegiongamingowypojemna bateria165 HzDDR5dedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6Eszybkie ładowanieCyberpank 2077podświetleniedobry sRGB Wyświetlacz:16 ", 2560x1600 (16:10) Procesor:Ryzen 5, 7640HS, 4.3 GHz Karta graficzna:RTX 4060 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:bez systemu operacyjnego Waga laptopa:2.4 kg |
Modyfikacje Lenovo Legion Slim 5 16APH8 8
Dane techniczne
Lenovo Legion Slim 5 16APH8 [5 16APH8 82Y9003EPB] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo Legion Slim 5 16APH8 [5 16APH8 82Y9003EPB]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo Legion Slim 5 16 - Ryzen 5 7640HS | 16''-WQXGA-165Hz | 16GB | 512GB | 5 699 zł |
Laptop LENOVO Legion Slim 5 16APH8 16" IPS 165Hz R5-7640HS 16GB RAM 512GB | 6 311 zł |
Laptop LENOVO Legion Slim 5 16APH8 16" IPS 165Hz R5-7640HS 16GB RAM 512GB | 6 305 zł |
Laptop Lenovo Legion Slim 5 16APH8 Ryzen 5 7640HS / 16 GB / 512 GB / RTX 4 | 5 299 zł |
więcej ofert 6 → |
Zamknij
Polecamy