Gramofon Lenco LS-40
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Lenco LS-40 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenco LS-40
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Giradischi Lenco Ls-40 Black Con Diffusori Acustici Incorporati Trazione A | 505 zł |
Gramofon LENCO LS-40 Czarny | 549 zł |
Gramofon LENCO LS-40 Czarny | 529 zł |
Gramofon Lenco LS-40WD | 495 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →