Multitool Leatherman Raptor
Wideo 24Zdjęcia 20 |
Leatherman Raptor |
|
Oryginalne specjalistyczne składane multitool dla ratowników i pracowników medycznych od wiodącego producenta kompaktowych narzędzi wielofunkcyjnych, amerykańskiej firmy Leatherman. Wyprodukowano w USA, użyto wysokiej jakości materiałów i bezbłędne wykonanie. Pozycjonowany jako produkt średniej półki cenowej oparty na konwencjonalnych nożyczkach medycznych. Wyróżniają się tępymi końcówkami i charakterystycznym zakrzywionym kształtem, zaprojektowanym do bezpiecznego cięcia i usuwania elementów odzieży, sprzętu, bandaży i bandaży bez uszkadzania skóry ofiary.
Oprócz nich multitool Leatherman Raptor zapewnia jeszcze pięć różnych narzędzi: szczypce do zdejmowania pierścieni lub do wycinania odpowiedniej średnicy, stłuczkę na bazie węglika wolframu montowaną w rękojeści, składany nóż do zawiesi, klucz do otwierania butli z tlenem medycznym oraz mała linijka z podziałką do 5 cm, którą nakłada się bezpośrednio na nożyczki. Dodatkowo konstrukcja narzędzia zawiera otwory na smycz oraz zakrzywiony stalowy klips, który umożliwia bezpieczne mocowanie narzędzia do odzieży lub elementów wyposażenia. Wytrzymałe elementy multitoola wykonane są z wysokostopowej, utwardzanej stali węglowej stali nierdzewnej 420C, którą uzupełniają jednoczęściowe, odporne na uderzenia kompozytowe nakładki i wkładki aluminiowe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leatherman 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leatherman.
Kup Leatherman Raptor
Wszystkie ceny 22 →Tijera RAPTOR Response szary caja cartón 37447017018 | 449 zł |
Leatherman Multitool Raptor czarny | 541 zł |
Leatherman, Multitool, Raptor Box (9756) | 541 zł |
Leatherman Multitool Raptor Response Cement Gray (832957) | 399 zł |
Leatherman Nożyczki Raptor Response Crimson | 399 zł |