Grill LANDMANN Taurus 440 (31420)
Zdjęcia 8 |
LANDMANN Taurus 440 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LANDMANN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LANDMANN.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LANDMANN Taurus 440
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LANDMANN Black Taurus 440 grill na węgiel drzewny z wyświetlaczem temperat | 941 zł |
Grill węglowy LANDMANN Taurus 440 31420 | 862 zł |
Grill Węglowy Taurus 440 - 31420 Z Pokrowcem - Landmann | 764 zł |
Grill węglowy LANDMANN Taurus 440 31420 | 930 zł |
Grill węglowy 44 x 36 cm Landmann 31420 | 1 329 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →