Grill LANDMANN Comfort Basic+ (11529A)
Zdjęcia 6 |
LANDMANN Comfort Basic+ |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LANDMANN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LANDMANN.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LANDMANN Comfort Basic+
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LANDMANN Comfort Basic Charcoal Garden Grill + Cast Iron Grate | 683 zł |
Grill węglowy GRILL CHEF 11529A | 579 zł |
Grill węglowy GRILL CHEF 11529A | 650 zł |
Landmann COMFORT BASIC | 649 zł |
Grill węglowy żeliwny Comfort Basic 11528 GRILLCHEF | 649 zł |
pokaż 11 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →