Grill LANDMANN Trendy 5.1 (12201)
LANDMANN Trendy 5.1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LANDMANN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LANDMANN.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LANDMANN Trendy 5.1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grill Landmann TRENDY 5.1 z żeliwem (ca. kW) [ruszt x1 + płyta x1] DO-GRL- | 2 349 zł |
Landmann 12276 Trendy US 5.1 | 2 269 zł |
Landmann Trendy grill gazowy przenośny z szafką 12276 | 1 699 zł |
Landmann 12276 Trendy US 5.1 | 2 269 zł |
Grill gazowy 5+1 pal. 19kW Trendy Landmann | 2 999 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →