Мангал / барбекю LANDMANN Triton PTS 3.1
Фото 5 |
LANDMANN Triton PTS 3.1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LANDMANN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LANDMANN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LANDMANN Triton PTS 3.1
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grill Gazowy Triton Pts 3.1 (13,5 Kw) Czarny Landmann | 2 879 zł |
Grill Gazowy LANDMANN Triton PTS 3.1, czarny | 3 649 zł |
Grill gazowy 3+1 pal. 13.5kW Triton PTS 3.1 Landmann | 2 197 zł |
Grill gazowy TRITON PTS 3.1 grafitowy 12949 | 3 499 zł |