Мангал / барбекю KOLER Relish V3 KGGV3B
Фото 15 |
KOLER Relish V3 KGGV3B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KOLER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KOLER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KOLER Relish V3 KGGV3B
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grill gazowy KOLER Relish v3 Srebrny | 2 799 zł |
Grill gazowy Köler Relish V3 Silver | 3 999 zł |
Grill Gazowy Koler Relish v3 silver | 2 799 zł |
Grill gazowy KOLER Relish v3 Srebrny | 2 799 zł |
ще 10 пропозицій