Grill KOLER Relish V3 KGGV3B
Zdjęcia 15 |
KOLER Relish V3 KGGV3B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KOLER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KOLER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KOLER Relish V3 KGGV3B
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grill gazowy KOLER Relish v3 Srebrny | 2 799 zł |
Grill Gazowy Koler Relish v3 silver | 2 799 zł |
Grill gazowy KOLER Relish v3 Srebrny | 2 799 zł |
Koler Relish v3 Srebrny | 2 799 zł |
pokaż 10 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →