Grill VidaXL 44280
Zdjęcia 12 |
VidaXL 44280 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VidaXL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VidaXL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VidaXL 44280
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
vidaXL Grill węglowy z dolną półką czarny 44280 | 698 zł |
Vida Grill węglowy z dolną półką, czarny | 773 zł |
vidaXL 44280 Grill ogrodowy węglowy 32 cm x 43 cm | 662 zł |
Węglowy grill ogrodowy, czarny | 755 zł |
Grill węglowy z dolną półką, czarny Lumarko! | 1 070 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →