Grill Fieldmann FZG 1008
Fieldmann FZG 1008 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fieldmann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fieldmann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fieldmann FZG 1008
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fieldmann FZG 1008 Grill na węgiel drzewny grill ogrodowy | 939 zł |
Grill węglowy FIELDMANN FZG 1008 | 620 zł |
Fieldmann FZG 1008 Grill ogrodowy węglowy 42 cm x 56 cm | 614 zł |
Grill węglowy FIELDMANN FZG 1008 | 620 zł |
Fieldmann, Grill ogrodowy węglowy FZG 1008, 55,6x41,5 cm | 620 zł |
Fieldmann FZG 1008 | 682 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości grilla Fieldmann FZG 1008:
- Regulowana wysokość rusztu
PodobnePorównaj w tabeli →