Grill Fieldmann FZG 1000
Zdjęcia 3 |
Fieldmann FZG 1000 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fieldmann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fieldmann.
Kup Fieldmann FZG 1000
Wszystkie ceny 8 →Fieldmann Grill węglowy FZG 1000G z zapalniczką węglową FI-FZG 1000G | 158 zł |
Fieldmann, Grill węglowy, stołowy, zielony | 128 zł |
Grill węglowy FIELDMANN FZG 1000G | 130 zł |
FIELDMANN FZG 1000G Grill stołowy na węgiel drzewny 676868 | 129 zł |
Znana czeska firma oferuje przenośny grill dla małej firmy. Średnica powierzchni wynosi 35,5 cm, chromowana krata może pomieścić 4 eskalopki lub 6-8 kiełbasek. Miniaturowy grill waży tylko 2,3 kg. Zasilany paliwem stałym - można gotować na drewnie opałowym lub węglu drzewnym.
Marka Fieldmann jest zarejestrowana w Czechach, ale jak wiele firm europejskich prowadzi produkcję w Chinach. Dlatego cena Fieldmann FZG1000 jest jedną z najlepszych.
Grill dzięki swojemu niemal kulistemu kształtowi prezentuje się dość oryginalnie. Jedna połowa czarnej kuli to zbiornik paliwa, druga połowa to pokrywa. Grill posiada trzy nóżki, które zapewniają stabilność okrągłego grilla, który wygląda jak mały satelita lub morska mina. A jeśli czarny model Fieldmann FZG 1000 nie wydaje się wystarczająco pozytywny, to producent ma rozwiązanie awaryjne - Fieldmann FZG 1000G, z jasnozieloną osłoną.
Ekspresowe gotowanie
Niewielka waga i rozmiar - jest nie tylko wygodny, ale i szybki. Dzięki niewielkim rozmiarom proces gotowania jest przyspieszony - węgle szybciej się nagrzewają, dlatego pieczenie jest przyspieszone. Dzięki Fieldmann FZG 1000 możesz grillować mięso lub warzywa znacznie szybciej niż standardowe rozmiary grilla.
Urządzenie jest małe i lekkie, dzięki czemu z łatwością zabierzesz je ze sobą na zewnątrz. Konstrukcja jest demontowana na osobne elementy, co ułatwia transport.