Grill Adler AD 6602
Zdjęcia 10 |
Adler AD 6602 |
|
Zestaw zawiera miskę na wodę pod blatem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 6602
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler Ad 6602 Grill Czarny 37 x 21 cm HGK00008 | 101 zł |
Adler AD 6602 - barbeque grill | 143 zł |
Adler AD 6602 czarny AGDM-GRIL-ADL-003 | 107 zł |
Adler AD6602 Grill ogrodowy elektryczny 2400 W 37 cm x 21 cm | 107 zł |
Grill Elektryczny Stojący Stołowy Balkonowy 2400W | 123 zł |
pokaż 4 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →