Grill Fieldmann FZG 1020
Zdjęcia 5 |
Fieldmann FZG 1020 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fieldmann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fieldmann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fieldmann FZG 1020
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Palenisko ogrodowe FIELDMANN FZG 1020 | 180 zł |
Fieldmann FZG 1020 palenisko 695727 | 209 zł |
Fieldmann, Palenisko ogrodowe FZG 1020, 25x54,5cm | 169 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →