Мангал / барбекю Fieldmann FZG 1003
Fieldmann FZG 1003 |
|
Сумку можна використовувати для охолодження напоїв.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fieldmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fieldmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fieldmann FZG 1003
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grill węglowy FIELDMANN FZG 1003 | 100 zł |
Fieldmann FZG 1003 Grill turystyczny węglowy 26 cm x 26 cm | 94 zł |
Fieldmann FZG 1003 674748 | 99 zł |
Fieldmann, Grill węglowy FZG 1003, z torbą termiczną | 94 zł |
Grill Fieldmann FZG1003 węglowy | 89 zł |
Fieldmann FZG 1003 | 89 zł |
Додаткові функції і можливості мангала / барбекю Fieldmann FZG 1003:
- Габарити сумки-холодильника — 295x185 мм