Grill LANDMANN Black Pearl Basic (31349)
Zdjęcia 8 |
LANDMANN Black Pearl Basic |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LANDMANN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LANDMANN.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LANDMANN Black Pearl Basic
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LANDMANN Grill z węglem sferycznym 48 cm 31349 | 499 zł |
Grill Landmann Black Pearl Basic 31349 DO-GRL-LDM-067 | 579 zł |
Grill węglowy Landmann Czarna Perła Basic (31349) --- OFICJALNY SKLEP Land | 649 zł |
Grill węglowy LANDMANN Czarna Perła Basic, 50 cm 31349 | 599 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →