Grill CADAC Charcoal Mate 57
Zdjęcia 3 |
CADAC Charcoal Mate 57 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CADAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CADAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CADAC Charcoal Mate 57
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cadac Charcoal Mate Grill ogrodowy węglowy 57 cm x 57 cm | 432 zł |
Grill węglowy CHARCOAL MATE 57cm i | 823 zł |
Grill węglowy CHARCOAL MATE z pokrywą | 477 zł |
Grill węglowy CHARCOAL MATE z pokrywą | 420 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →