Grill LANDMANN Lava 2.1 (12376)
Zdjęcia 6 |
LANDMANN Lava 2.1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LANDMANN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LANDMANN.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LANDMANN Lava 2.1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grill gazowy LANDMANN Lava, 2 palniki, 6,5 kW | 699 zł |
Landmann 12376 | 859 zł |
Landmann Grill Gazowy Lava (12376) | 599 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →