Grill Activa California (19788)
Zdjęcia 12 |
Activa California |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Activa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Activa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Activa California
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grill Gazowy Activa California 3+1 Palniki (8,7 + 2,5 kW) | 999 zł |
Grill gazowy 3-palnikowy | 1 199 zł |
Grill gazowy Activa CALIFORNIA 3+1 - 8,7 + 2,5 kW | 875 zł |
Activa Mastercook California XXL 4+1 (11,6 + 2,5 kW) - 19790 | 1 148 zł |
Grill Gazowy Activa California XXL 4+1 19790 | 1 048 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →