Мангал / барбекю Activa Nevada (19751)
Фото 9 |
Activa Nevada |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Activa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Activa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Activa Nevada
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grill Gazowy Activa Mastercook NEVADA XXL 6+1 | 1 509 zł |
Activa Grill Gazowy Nevada Xxl 6+1 (12,6 +2,5 Kw) - 19761G | 1 899 zł |
Grill gazowy 6+1 pal. 15,1kW Nevada XXL Activa | 2 189 zł |
Grill Gazowy Activa Mastercook Nevada Xxl 6+1 12,6 +2,5 Kw 19761G | 1 399 zł |
Grill Gazowy Activa NEVADA XXL 6+1 PREMIUM 19761GS | 1 646 zł |