Grill Activa Nevada (19751)
Zdjęcia 9 |
Activa Nevada |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Activa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Activa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Activa Nevada
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grill Gazowy Activa Mastercook NEVADA XXL 6+1 | 1 509 zł |
Activa Grill Gazowy Nevada Xxl 6+1 (12,6 +2,5 Kw) - 19761G | 1 899 zł |
Grill gazowy 6+1 pal. 15,1kW Nevada XXL Activa | 2 189 zł |
Grill Gazowy Activa Mastercook Nevada Xxl 6+1 12,6 +2,5 Kw 19761G | 1 399 zł |
Grill Gazowy Activa NEVADA XXL 6+1 PREMIUM 19761GS | 1 646 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →