Dysk twardy LaCie Mobile Drive 2022 STLP4000400 4 TB
Wideo 1Zdjęcia 3 |
LaCie STLP4000400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LaCie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LaCie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LaCie Mobile Drive 2022 STLP4000400 4 TB
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LaCie Mobile Drive - Zewn?trzny dysk - 4TB - Srebrny | 708 zł |
LaCie Dysk twardy Mobile Drive 4TB USB-C STLR4000400 DHLCEZCT40STLR4 | 754 zł |
LaCie 4TB HD-EX-LCE-0022 | 723 zł |
LACIE Mobile Drive 4TB 2,5'' STLP4000400 STLP4000400 | 710 zł |
LaCie Dysk przenośny 4TB USB-C STLP4000400 96749 | 739 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje LaCie Mobile Drive 2022 STLP4000400
Ceny na LaCie Mobile Drive 2022 STLP4000400 |
---|---|---|---|---|
LaCie Mobile Drive 2022 STLP1000400 1 TB | od 339 zł | 12 oferty | ||
LaCie Mobile Drive 2022 STLP2000400 2 TB | od 486 zł | 17 oferty | ||
LaCie Mobile Drive 2022 STLP4000400 4 TB | od 708 zł | 27 oferty | ||
LaCie Mobile Drive 2022 STLP5000400 5 TB | od 790 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →