Dysk twardy LaCie 2big Dock V2 STLG16000400 16 TB
Zdjęcia 6 |
LaCie 2big Dock V2 STLG16000400 16 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LaCie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LaCie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje LaCie 2big Dock V2 STLG16000400
Ceny na LaCie 2big Dock V2 STLG16000400 |
---|---|---|---|---|
LaCie 2big Dock V2 STLG16000400 16 TB | od 5 085 zł | 1 oferta | ||
LaCie 2big Dock V2 STLG20000400 20 TB | od 4 624 zł | 1 oferta | ||
LaCie 2big Dock V2 STLG28000400 28 TB | od 6 730 zł | 2 oferty |
Polecamy