Opona zimowa Kumho WinterCraft SUV Ice WS51 225/65 R17 106T
Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho WinterCraft SUV Ice WS51 225/65 R17 106T 225/65 R17 106 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho WinterCraft SUV Ice WS51 225/65 R17 106T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho WinterCraft SUV ice WS51 (225/65 R17 106T) 2248533 | 528 zł |
Kumho WinterCraft SUV ice WS51 ( 225/65 R17 106T, Nordic compound ) 224853 | 594 zł |
Kumho WinterCraft SUV ice WS51 ( 225/65 R17 106T, Nordic compound ) | 601 zł |
Modyfikacje Kumho WinterCraft SUV Ice WS51 225/65 R17 106T
Ceny na Kumho WinterCraft SUV Ice WS51 225/65 R17 106T |
---|---|---|---|---|
Kumho WinterCraft SUV Ice WS51 225/65 R17 106T | od 528 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →