Opona zimowa VIKING WinTech 225/65 R17 106H
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
VIKING WinTech 225/65 R17 106H 225/65 R17 106 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VIKING 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VIKING.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VIKING WinTech 225/65 R17 106H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Viking WinTech (225/65 R17 106H) 15632590000 | 547 zł |
Viking WinTech ( 225/65 R17 106H XL EVc ) 15632590000 | 600 zł |
Opona Viking 225/65R17 WINTECH 106H XL - opony zimowe 1563259 | 546 zł |
Viking WinTech ( 225/65 R17 106H XL EVc ) | 608 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje VIKING WinTech 225/65 R17 106H
Ceny na VIKING WinTech 225/65 R17 106H |
---|---|---|---|---|
VIKING WinTech 225/65 R17 106H | od 546 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →