Opona letnia Kumho Ecsta HS52 215/55 R16 97W
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Ecsta HS52 215/55 R16 97W 215/55 R16 93 V 215/55 R16 97 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Ecsta HS52 215/55 R16 97W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho Ecsta HS52 ( 215/55 ZR16 97W XL ) 2305393 | 469 zł |
Kumho Ecsta HS52 (215/55 R16 97W) 2305393 | 460 zł |
Kumho Ecsta HS52 ( 215/55 ZR16 97W XL ) | 435 zł |
Kumho Ecsta HS52 (215/55 R16 97W) 2337513 | 444 zł |
Kumho Ecsta HS52 ( 215/55 ZR16 97W XL ) 2337513 | 430 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kumho Ecsta HS52 215/55 R16 97W
Ceny na Kumho Ecsta HS52 215/55 R16 97W |
---|---|---|---|---|
Kumho Ecsta HS52 215/55 R16 93V | od 374 zł | 8 oferty | ||
Kumho Ecsta HS52 215/55 R16 97W | od 430 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →