Opona letnia Kumho Ecowing ES31 195/65 R15 91H
Wideo 8Zdjęcia 5 |
Kumho Ecowing ES31 195/65 R15 91H |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Kup Kumho Ecowing ES31 195/65 R15 91H
Kumho EcoWing ES31 (195/65 R15 91H) 2261833 | 316 zł |
Kumho EcoWing ES31 ( 195/65 R15 91H 4PR ) | 269 zł |
Kumho EcoWing ES31 ( 195/65 R15 91H 4PR ) 2232183 | 266 zł |
Kumho EcoWing ES31 (195/65 R15 91H) 2232183 | 271 zł |
Kumho EcoWing ES31 ( 195/65 R15 91H 4PR ) 2261833 | 324 zł |
Kumho Ecowing ES31 - letnia opona, charakteryzuje się wyraźnymi właściwościami „ekologicznymi” i dbałością o środowisko. A status „eko” został jej przypisany nie bez powodu.
Skoordynowana praca
Aby zminimalizować szkodliwe emisje do atmosfery, działa mieszanka gumowa z dodatkiem krzemionki i asymetryczny wzór bieżnika opony. Razem zapewniają doskonałą przyczepność zarówno na suchej nawierzchni, jak i na mokrym asfalcie. Dzięki temu opona wykazuje niskie opory toczenia, a auto z takimi oponami zużywa mniej paliwa.
Rozwinięty aquadrenaż
Centralny segment Kumho Ecowing ES31 składa się z trzech podłużnych elementów usztywniających, które zapewniają samochodowi doskonałą stabilność kierunkową przy dużych prędkościach. Między nimi biegną szerokie kanały odwadniające. Ponadto system odprowadzania wody z opon jest reprezentowany przez szczeliny w makroblokach bieżnika i liczne poprzeczne rowki do natychmiastowego usuwania mas wody z miejsca styku.
Odporność na zużycie
Opona wytrzymuje duże obciążenia i równomiernie rozkłada obciążenie na obszarze miejsca styku. Dzięki temu opona charakteryzuje się dużym przebiegiem. Kumho Ecowing ES31 idealnie pasuje do kół aut kompaktowych i średniej wielkości. Na sklepowych półkach opona prezentowana jest w popularnych rozmiarach od R13 do R17.
Modyfikacje Kumho Ecowing ES31 195/65 R15 91H
Ceny na Kumho Ecowing ES31 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Kumho Ecowing ES31 195/65 R15 91H | od 266 zł | 5 oferty | ||
Kumho Ecowing ES31 195/65 R15 91T | od 259 zł | 4 oferty | ||
Kumho Ecowing ES31 195/65 R15 91V | od 260 zł | 3 oferty | ||
Kumho Ecowing ES31 195/65 R15 95H | od 295 zł | 3 oferty | ||
Kumho Ecowing ES31 195/65 R15 95T | od 304 zł | 3 oferty |