Opona letnia Nexen N`Fera SU1 195/65 R15 91H
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Nexen N`Fera SU1 195/65 R15 91H |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Kup Nexen N`Fera SU1 195/65 R15 91H
Wszystkie ceny 6 →Nexen N Fera SU1 ( 195/65 R15 91H 4PR ) 13643NXK | 285 zł |
Nexen N Fera SU1 (195/65 R15 91H) 15396NXK | 304 zł |
Nexen N Fera SU1 ( 195/65 R15 91H 4PR ) | 288 zł |
Opona Nexen 195/65R15 NFera SU1 91 H - opony letnie 13643 | 266 zł |
Nexen N Fera SU1 (195/65 R15 91H) 13643NXK | 283 zł |
Nexen N Fera SU1 ( 195/65 R15 91H 4PR ) 15396NXK | 285 zł |
Jako opona letnia do codziennego użytku zapewniająca spokojny styl jazdy, pomysł południowokoreańskich producentów opon Nexen N'Fera SU1 jest idealny. I własnie dlatego.
Właściwości sprzęgła
Wraz z rówieśnikami w kategorii letnich „butów samochodowych”, model ten otrzymał asymetryczną strukturę bieżnika z trzema obwodowymi usztywnieniami pośrodku. Na pozostałych „brzeżach” kanałów hydroewakuacyjnych rozciągały się potężne „pobocza” z dużymi blokami. Dzięki ostrym krawędziom boków bieżnika opona lepiej trzyma się drogi, a trójwymiarowe lamele poprawiają przyczepność na mokrej nawierzchni.
Powiększona naszywka kontaktowa
System odwadniania opony zbudowany jest z czterech podłużnych i wielu poprzecznych kanałów do szybkiego odprowadzania mas wody z miejsca styku opony z jezdnią. Równolegle w przypadku Nexen N'Fera SU1 ogłoszono zwiększoną powierzchnię styku, która przyczynia się do równomiernego rozłożenia obciążenia i zapobiega przedwczesnemu zużyciu bieżnika. Opona „chodzi” dłużej niż wielu rówieśników.
Szybkie bieżnikowanie
Bieżnik modelu szybko wraca do normy pod obciążeniem, zapewniając czułe reakcje na polecenia kierownicy. Na deser opony zostały przygotowane z myślą o niskim poziomie hałasu podczas toczenia. Opona posłuży jako pewny zakup do samochodów osobowych na letni sezon jazdy. Zachowuje równie dobre właściwości zarówno na suchej nawierzchni, jak i na mokrej nawierzchni drogowej.