Opona letnia Kumho Crugen HP91 255/55 R20 110Y
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Crugen HP91 255/55 R20 110Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Crugen HP91 255/55 R20 110Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho Crugen HP91 (255/55 R20 110Y) 2181223 | 735 zł |
Kumho Crugen HP91 ( 255/55 ZR20 110Y XL ) 2181223 | 748 zł |
Kumho Crugen HP91 ( 255/55 ZR20 110Y XL ) | 757 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →