Agregat prądotwórczy Kruzer THT 6500E
Kruzer THT 6500E |
|
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kruzer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kruzer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kruzer THT 6500E
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Agregat Kruzer THT 6500E 5500 W 3-fazowy | 5 138 zł |
Agregat prądotwórczy trójfazowy KRUZER THT 6500E 5.0kW | 5 699 zł |
Agregat prądotwórczy Kruzer THT 6500 E | 5 699 zł |
Modyfikacje modelu:
- Model TH 6500 - typ rozruchu ręcznego, napięcie wyjściowe 230 V
- Model TH 6500E - rozruch z rozrusznikiem elektrycznym, napięcie wyjściowe 230 V
- Model THT 6500 - typ rozruchu ręcznego, napięcie wyjściowe 400 V
- Model THT 6500E — rozrusznik elektryczny, wyjście 400 V
Modyfikacje Kruzer THT 6500E
Ceny na Kruzer THT 6500E |
---|---|---|---|---|
Kruzer TH 6500E | od 5 599 zł | 3 oferty | ||
Kruzer THT 6500E | od 5 138 zł | 3 oferty | ||
Kruzer TH 6500 | od 5 024 zł | 3 oferty | ||
Kruzer THT 6500 | od 5 249 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →